Evde Çoraptan Pokemon Oyuncak Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Çoraptan Pokemon Oyuncak Yapımı – Resimli Anlatım

Evde eski çoraplarınızdan çocuklarınıza harika pokemon oyuncakları yapabilirsiniz. Sevdikleri çizgi film olan pokemon karakterlerini eski çorapları kullanarak oyuncak olarak yapabiliyorsunuz. Nasıl mı? işte altta paylaştığım resimli anlatımda gösterilen adımları takip ederek…

Öncelikle malzeme olarak ;

  • eski çorap.
  • iğne, iplik.
  • makas.
  • pamuk veya yün.

Malzemeleri bir araya getirdikten hemen sonra yapmanız gereken oyuncak ejderha için kalıbı hazırlamak. Bunun için altta paylaştığım anlatımlı resimde şablon verilmiş ve nasıl yapmanız gerektiği açıklayıcı bir şekilde paylaşılmıştır. Eski çoraptan ejderha oyuncak yapımı çalışması sayesinde ister çocuklarınıza oynayacakları bir oyuncak yapın. İsterseniz de evinizde süs olarak kullanacağınız harika bir ejderha oyuncağınız olsun.

 
 

Yapmanız gereken eski çoraplarınızdan kırmızı renkli veya yeşil de olabilir, resimli anlatımda gösterildiği gibi belirli yerlerinden kesip, daha sonra parçalara ayırmak. Şablonda tüm parçalar şablonlar halinde verilmiş ve yapmanız gereken oyuncak pokemon taslağını çıkarttıktan sonra birleştirmek ve içini doldurduktan sonra dikmek. Evet çocuklarınız çok beğenecek bu oyuncağı ve hatta fazla fazla yapıp evinizde süs olarak da kullanabilirsiniz. Evde kolay yapılan oyuncak çalışmalarını her zaman paylaşmayı seviyorum. Çünkü hem yapımı kolay oluyor. Hem de bir hobi olarak harika bir keyifli zaman çalışmalarından ibaret oluyorlar.

Bu yazımda sizlere eski çoraptan pokemon oyuncak yapımı ile ilgili bir resimli anlatım paylaştım. Umarım beğenirsiniz. Kolay gelsin.

Gördüğünüz gibi çoraptan oyuncak yapımı çalışması ile harika bir oyuncağa sahip oldunuz. Buna benzer farklı çalışmaları sitemizde kendin yap kategorisinde sıkça paylaşmaya çalışıyorum. Bizi takip etmeyi unutmayın. Kolay gelsin.

source : http://www.craftpassion.com/2014/04/how-to-sew-sock-dragon.html/2

 

Bilinen Yoga Hareketleri - Resimli başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. basit yoga hareketleri, yoga hareketleri ve yoga hareketleri başlangıç hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir