EVDE DANTELDEN KRALİÇE TACI YAPMAK

Evde dantelden kraliçe tacı yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde çocuklarınız için yapmayı düşünebilirsiniz. Kolay yapılan kral tacı çalışmalarını daha kartondan yapılan örneklerini paylaşmıştım. Evde dantel kral tacı yapmak için paylaştığım çalışma da eski dantelleri değerlendirebilirsiniz.

Kolay yapılan kraliçe tacı veya prenses tacı çalışmalarını karton şeklinde de sitemizde daha önce paylaşmıştım. Onları da inceleyebilirsiniz. Anlatımlı kraliçe tacı yapmak için çalışmaları mutlaka incelemelisiniz. Benzer örneklerini hemen bu yazımın altında bulabilir ve onları da inceleyebilirsiniz.

Evde dantelden prenses tacı yapmak için paylaştığım çalışmayı evinizdeki eski dantellerden yapabilirsiniz. Şekli verdikten sonra tutkal kullanmanız gerekiyor. Bu çalışma biraz da balondan yapılan süs toplarını andırıyor. O çalışmalarda da tutkal ile dondurulan hasır ipten top veya kaseler yapılıyordu.

 
 

Bu çalışmada da dantelden kraliçe tacı yapmak için gerekli işlemler anlatılmış. Kısa sürede kolayca yapabileceğinizi düşünüyorum. Şimdi sizleri bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

evde-dantelden-kralice-taci-yapmak

 

ORİGAMİ SARKAÇ IŞIKLI SÜS YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. origami çiçekli ışık yapmak, origami kağıttan nasıl süs yapılır ve origami kağıttan sarkaç süs yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir