Evde El İşi Kağıdından Çiçek Yapımı – Anlatımlı

Evde El İşi Kağıdından Çiçek Yapımı – Anlatımlı

Evde el işi kağıdı kullanarak nasıl çiçek yapacağınızı anlatan video sayesinde sizde evinizde renkli fon kağıtlarından çiçek yapmasını öğrenebileceksiniz. Evde renkli fon kağıttan çiçek yapımını bilmiyorsanız? bu yazımda paylaşacağım çalışmayı takip ederek, sizde evde el işi kağıdından çiçek yapımını öğrenebilirsiniz. Bu sayede doğum günlerinde, özel günlerde veya kutlamalarda el işi kağıdından yaptığınız çiçek süslemeleri ile gelen misafirleri şaşırtabilirsiniz. Bu tür çalışmaları seviyorsanız, sitemizde bu tür çalışmalara benzer birçok paylaşımı kağıt kategorisinde bulabilirsiniz. Evde el işi kağıdından çiçek yapılışı ile ilgili anlatımlı çalışmadan yararlanın ve sizde kağıttan çiçek yapmasını öğrenin. Evde kolay bir şekilde renkli fon kağıdından çiçek yapımı ile ilgili anlatımlı çalışma ise şöyle ;

 
 

evde-el-isi-kagidindan-cicek-yapimi

Papierblumen – paper flowers – fleurs en papier

 

Evde Kartondan Renkli Resimlik Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. cadres photos faites de carton, evde kartondan resimlik yapılışı ve evde kolay resimlik yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir