Evde El Yapımı Pratik Bileklik Yapımı – Anlatımlı

Evde El Yapımı Pratik Bileklik Yapımı – Anlatımlı

El yapımı bileklik yapılışı ile ilgili paylaşımlara devam ediyoruz. Bu yazımda sizlere evde kolay bir şekilde hiç bir aparata gerek kalmadan eliniz ile yapabileceğiniz kolay bir bileklik yapımını paylaşacağım. El yapımı bileklik ile çok kısa sürede kendinize veya sevdiklerinize bileklik yapıp hediye edebileceksiniz. Evde el yapımı bileklik yapılışı ile ilgili daha öncede sizlere farklı paylaşımlarım olmuştu. Bu paylaşımlarım gerek anlatımlı video, gerekse resimli anlatımlardan oluşmakta… Evde el yapımı pratik bileklik yapılışı ile ilgili anlatımlı video ise şöyle ;

 
 

evde-kolay-el-yapimi-bileklik-yapimi

 

Evde Keçeden Kolay Menekşe Yapımı - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde keçeden kolay menekşe nasıl yapılır, evde keçeden menekşe nasıl yapılır ve evde keçeden menekşe yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir