Evde Elma Süsleme Nasıl Yapılır? – Resimli Anlatım

Evde Elma Süsleme Nasıl Yapılır? – Resimli Anlatım

Daha önceden size yumurta işleme sanatı ile ilgili paylaşımım olmuştu. Bu yazımda da yine işlemeye benzer bir çalışma süsleme ile ilgili güzel bir paylaşım da bulunacağım. Evde elma süsleme yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatım ve örneklerden sonra sizde evinizde elma süslemesi yapabileceksiniz.

 
 

Gerçekten değişik ve farklı bir çalışma… özellikle yılbaşına süs yapmakta zorlanıyorsanız, bu tür süslemeleri yaparak evinize gelen misafirleri şaşırtabilirsiniz. Evde elma süsleme yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 

Evde Kuru Dallardan Kolay Mercan Süs Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay kuru dallardan süs yapımı, evde kuru ağaç dallarından süs yapımı ve evde kuru dallar ile süs yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir