Evde Eski Çorapla Vazo Süsleme – Resimli Anlatım

Evde Eski Çorapla Vazo Süsleme – Resimli Anlatım

Evinizde bulunan standart görünümlü vazolarınızdan sıkılmadınız mı? artık sıkıldıysanız, bu yazımda paylaşacağım çalışmayı sizde evinizde uygulayabilirsiniz. Yapmanız gerekenler çok kolay… eski kullanmadığınız ve atmaya kıyamadığınız çoraplarınızı kullandığınız vazolara giydirmek… resimli anlatımda yapıldığı gibi sizde aynı işlemi yapabilir ve evinizdeki tüm vazoları çoraplar ile süsleyebilirsiniz. Aslında bu işin adı vazoya kılıf giydirme… hatta yabancı sitelerde bayanlar örgü kılıf ile vazoları süslemektedirler. Ancak bu çok kolay bir yöntem olduğu için size bu yazımda paylaşmak istedim. Sizinde evinizde standart görünümlü vazolar varsa, bunları çoraplar ile değişik desenli vazolar haline getirebilirsiniz. Buyurun resimli anlatıma ;

 
 

evde-eski-corap-ile-vazo-susleme

vase d’ornement stockage – stocking ornamental vase – Strumpf Zier Vase

 

Evde Eski Gazetelerden Abajur Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. abat-jour papier, eski dergilerden abajur yapımı ve eski gazetelerden abajur yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir