Evde Eski Kot Pantolonu Yastık Kılıfına Dönüştürmek – Resimli Anlatım

Evde Eski Kot Pantolonu Yastık Kılıfına Dönüştürmek – Resimli Anlatım

Sitemizde bulunan değerlendirme ve geri dönüşüm kategorilerine ekleyeceğim bu güzel çalışmayı sizlerle de paylaşmak istiyorum. Evde eski kot pantolonlarınız varsa bu çalışmayı kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Eski kottan yastık kılıfı yaparak, kot yastık modeline sahip olabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmanın sizlere resimli anlatımını paylaşacağım. Resimli anlatımdaki gibi adımları uygularsanız, sizde eski kottan yastık kılıfı yapabilir ve evinizdeki yastıkları kot yastıklar haline getirebilirsiniz. Kot yastık kılıfı yapımı ile ilgili bu çalışma tam işinize yarayabilir. Eski kot pantolonlarınız tabi ki fazla ise yine hatırlatmakta yarar var, ihtiyacı olanlara verebilirsiniz. Az miktardaysa bu çalışmayı keyifle ve eğlenceli bir şekilde yapabilirsiniz. Evde eski kot pantolonu yastık kılıfına dönüştürmek için resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

Jeans Kissenbezüge – jeans pillowcases – Jeans taies d’oreiller

 

Evde Kolay Keçeden Karpuz Dilimi Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde keçeden karpuz dilimi yapımı, evde kolay keçe karpuz dilimi yapımı ve keçe karpuz dilimi yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir