Evde Eski Tişörtten Pazar Filesi Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Eski Tişörtten Pazar Filesi Yapımı – Resimli Anlatım

Birçok kişi eskiyen veya yıpranan tişörtlerini yada penyelerini kesip ya silme bezi yapmaktadırlar. Yada değişik şeylerde kullanmak için dönüştürürler. Bu yazımda ise sizlere eskiyen penyelerinizi değerlendirebileceğiniz güzel bir çalışma paylaşacağım. Daha öncede böyle buna benzer bir çalışma paylaşmıştım. Bu yazımda sizlere evde eski tişörtten pazar filesi yapılışı ile ilgili anlatımlı resimler paylaşacağım. Bu sayede sizde eski penyelerinizi veya tişörtlerinizi pazar filelerine çevirebileceksiniz. Keyifli olan bu çalışmayı evinizde sizde pratik bir şekilde kısa sürede yapabilirsiniz. Evde eski tişörtten pazar filesi yapımı ile ilgili anlatımlı resimdeki adımları uygulayarak, evinizdeki eskimiş tişörtlerinizi pazar fileleri haline getirebilirsiniz. Buyurun anlatımlı resimlere ;

 
 

T-shirts Taschen – T-shirts bags – T-shirts sacs

 

Evde Eski Tişörtten Bere Yapımı - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski kazaktan bere yapımı, eski penyeden bere yapılışı ve eski penyeden bere yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir