Evde Fincandan Dökülen Yapma Çiçek Süsü – Resimli Anlatım

Evde Fincandan Dökülen Yapma Çiçek Süsü – Resimli Anlatım

Güzel çalışmalarla yine karşınızdayım. Bu yazımda sizlere çok güzel bir çalışma paylaşacağım. Evde bu tür süsleme çalışmalarını yapmayı seviyorsanız eğer bu paylaşacağım süs çalışmasını da oldukça beğeneceksiniz. Evde fincandan dökülen yapma çiçek süsü yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde bu güzel çalışmayı evinizde keyifle yapabilirsiniz. Evden para kazanmak isteyen bayanlar bu tür çalışmalar yaparak, para kazanabilirler. Böylece evleri için ek kazanç elde etmiş olurlar.

 
 

Evde kolaylıkla bu çalışmayı yapabilmeniz için altta paylaştığım resimli adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Daha önce de buna benzer çalışmalar paylaşmıştım. Dilerseniz diğer çalışmalara sitemizde yer alan kendin yap kategorisinden ulaşabilirsiniz. Yine bu yazımın sonunda karşınıza çıkacak olan linklerden diğer payaşımlarımıza ulaşabilirsiniz.

source : http://www.fabartdiy.com/diy-floral-topiary-flying-cup/

Tasse Schmuck – décorations tasse – cup decorations

 

Keçeden Horoz Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. coq senti, felt cock ve Filz Hahn hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir