Evde Fıstık Kabuğundan Minyatür Ağaç Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Fıstık Kabuğundan Minyatür Ağaç Yapımı – Resimli Anlatım

 
 

Evde yapılan minyatür çalışmaları paylaşmaya bayılıyorum. Bu yazımda da yine sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışma paylaşacağım. Evde fıstık kabuklarını biriktiriyorsanız, bunları kullanarak minyatür ağaç yapılışından yararlanabilirsiniz. Evde fıstık kabuğundan minyatür ağaç yapılışı ile ilgili anlatımlı resimlere bakarak kolaylıkla sizde evinizde bu çalışmayı yapabilirsiniz. Sonuç olarak ortaya güzel bir minyatür süs çalışması ortaya çıkmaktadır. Evde fıstık kabuğundan minyatür ağaç yapılışı ile ilgili resimli anlatımlar ise şöyle ;

 

Evde Kolay Balık Kuyruğu Örgü Nasıl Yapılır? başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. balık kuyruğu örgü yapılışı, evde kolay balık kuyruğu örgü yapımı ve evde saç modeli balık kuyruğu örgü yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir