Evde Gazoz Açma Halkalarından Çanta Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Gazoz Açma Halkalarından Çanta Yapımı – Resimli Anlatım

Evde açma halkalarından çanta yapılışı ile ilgili daha önce de bir paylaşımım olmuştu. Ancak onda detaylı anlatım yoktu. Bu yazımda paylaşacağım resimli anlatım çok detaylı ve çantanın oluşumunu resimlerden adım adım görebiliyorsunuz. Yabancı bir sitede rastladığımı bu güzel çalışmayı sizlerde evinizde deneyebilirsiniz. Eğer içtiğiniz kola veya fanta teneke kutularının açma halkalarını biriktirenlerdenseniz, bu güzel çalışmayı sizde gayet kolay bir şekilde evinizde yapabilirsiniz. Evde gazoz açma halkalarından çanta yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımı adım adım takip ederek, bu güzel çantadan sizde kendinize yapabilirsiniz. Yaptığınız el yapımı çantayı ister kendiniz kullanın, isterseniz sevdiğiniz birisine hediye edin. Evde gazoz açma halkalarından çanta yapımı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

source : http://www.instructables.com/id/Genuine-chainmaille-from-pop-tabs/#step1

sac de couverture – cover bag – Schutztasche

 

Evde Pasta Kalıplarından Avize Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde avize yapılışı, evde kolay avize yapımı ve evde pasta kalıpları ile avize yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir