Evde Grapon Kağıdından Kolay Ponpon Yapımı

Evde Grapon Kağıdından Kolay Ponpon Yapımı

Kağıttan ponpon yapımı ile ilgili resimli anlatımlar paylaşmıştım. Bu yazımda ise sizlere videolu bir anlatım paylaşacağım. Evde grapon kağıdından kolay ponpon yapılışı ile ilgili paylaşacağım bu çalışma sonrasında sizde evinizde doğum günü, kutlama, sürpriz parti gibi durumlar için kolayca süsleme ponponlar yapabileceksiniz.

Kağıttan kolay ponpon yapımı ile ilgili paylaşacağım çalışmayı izleyerek, evde krapon kağıdından ponponlar hazırlayabilirsiniz. Evde grapon kağıdından kolay ponpon yapılışı ile ilgili anlatımlı video ise şöyle ;

 
 

evde-kolay-grapon-kagidindan-ponpon-yapimi-krapon-kagidindan-ponpon-hazirlama

 

Evde Kolay Makrome Bileklik Modeli Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay makrome bileklik yapılışı, evde makrome bileklik modeli yapımı ve evde makrome bileklik yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir