Evde Güpür Bileklik Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Güpür Bileklik Yapımı – Resimli Anlatım

Evde bileklik yapanlardansanız, bu yazımda paylaşacağım çalışmayı çok beğeneceksiniz. Evde güpür bileklik yapımını anlatan resimli anlatımda ki gibi sizde evinizde kolay bileklikler yapabilir ve kullanabilirsiniz. Yine evden para kazanmak isteyen bayanlara hitaben bu çalışmayı öğrenebilirler ve satacakları bir ürün elde etmiş olurlar. Genelde turistik yerlerde yaşayanlar bu çalışmayı öğrenseler iyi olur. Çünkü turistler bu tür takıları çok beğenirler ve hemen satın almak isterler.

 
 

Evde kolay takı yapımı ile ilgili diğer çalışmaları da sitemizde takı kategorisinden rahatlıkla bulabilirsiniz. Kolay takı yapımı ile ilgili birçok çalışmayı paylaşmaya devam edeceğim. Gerçekten çok güzel ve kolay takı yapımı ile ilgili birçok çalışma mevcut… kolay gelsin.

source : http://www.frenchweddingstyle.com/diy-lace-cuff-tutorial/

Guipure-Armband – bracelet en guipure – guipure bracelet

 

Evde Kolay Örgü Boncuk Kolye Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. collier en perles de tricot, evde boncuktan kolye yapılışı ve evde örgü boncuk kolye yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir