Evde Hasır İpten Sepet Yapmak

Evde kolay sepet yapmak isteyenler için bu yazımda paylaştığım hasır ipten sepet yapmak isteyenlere resimli güzel bir anlatım paylaştım. Daha önce de hasır ipten sepet örme işlemini gösteren çalışmalar paylaşmıştım. Resimli anlatımda sepet örme işleminin detayları verilmiş.

Yapmanız gereken hasır ipleri gerekli şekilde örmek ve sepetinizi ortaya çıkarmak. Evde hasır ipten sepet yaparak isterseniz satabilirsiniz. İsterseniz evinizde içine yapay çiçek yaparak süs olarak kullanabilirsiniz. Hasır ipten sepet modeli yapmak için tabana bir karton koyarak üstüne örgü işlemini resimli anlatımdaki adımları uygulayarak başlayabilirsiniz.

Hasır ipten veya gazeteden yapılmış çubuk şeklinde malzemeden de hasır sepet modelini ortaya çıkarabilirsiniz. Evde hasır ipten sepet yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

evde-hasir-ipten-sepet-yapmak

Hasır ipten sepet yapmak için paylaştığım resimli anlatım sayesinde sizde evde bu güzel çalışmadan yapabilirsiniz. Turistik yerlerde bu güzel çalışmadan yapıp kolaylıkla satabilir ve evinize ek gelir de kazanabilirsiniz. Daha önce hasırdan sepet yapmak için gazeteyi çubuk haline getirip hasır sepet yapmak isteyenler için resimli anlatım paylaşmıştım. Umarım beğenirsiniz kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/40220126

 

Teneke Kutudan Minyatür Soba Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. miniature stove, Miniofen ve poêle miniature hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir