Evde İnce Telden Ojeyle Süs Bileklik Yapmak

Takı tasarım çalışmaları olarak bu gün paylaştığım çalışma sayesinde sizde evde ince telden ojeyle süs bileklik yapmayı öğreneceksiniz. Yapımını aşama aşama gösteren resimli anlatımdan yararlanarak sizde ince telden bileklik yapmayı öğrenebileceksiniz.

Evde ojeyle bileklik süsleme çalışması olarak sanırım daha önce benzer kendin yap projeleri paylaşmamıştım. Bu yazımda paylaştığım evde ince telden ojeyle süs bilezik yapmak için adımları takip ederek çok güzel takılar yapabilirsiniz.

Evde kolay takı yapmak için sitemizde yer alan takı tasarım bölümünde çok güzel ve yapımı kolay çalışmaların resimli anlatımları ile anlatımlı videolarını paylaştım.

 
 

O çalışmaları ilgili kategorilerden bulabilir veya bu yazımın hemen altında benzer yazılar bölümünden de çalışmalara ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri evde ince telden ojeyle süs bileklik yapmak  için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

ince-telden-ojeyle-sus-bileklik-yapmak

source : http://www.pinterest.com/pin/363806476120445357/

 

Evde Kumaştan Sarkaç Top Süs Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. artık kumaştan süs yap, evde keçeden sarkaç süs yap ve evde kumaştan sarkaç süs yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir