Evde İncili Bileklik Yapımı – Resimli Anlatım

Evde İncili Bileklik Yapımı – Resimli Anlatım

Uzun süredir sizlere evde bileklik yapımı ile ilgili paylaşım yapmamıştım. Bu yazımda sizlere çok güzel ve kibar bir bileklik yapılışı ile ilgili güzel bir resimli anlatım paylaşacağım. Evde takı yapmayı seviyorsanız ve farklı takı tasarımları araştırıyorsanız, bu yazımda paylaşacağım çalışmayı çok beğeneceksiniz. Evde bileklik yapılışı ile ilgili bu yazımın sonundaki bağlantılara basarak farklı bileklik çalışmalarına da ulaşabilirsiniz. Evde incili bileklik yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdaki adımları takip ederek, sizde evinizde kendinize el yapımı incili bileklikler yapabilirsiniz. Evde incilik bileklik yapılışı ile ilgili resimli anlatımda gösterildiği gibi tüm malzemeleri bir araya getirin ve kendi el yapımı incili bilekliğinizi yapın. Kolay gelsin.

 
 

evde-incili-bileklik-yapimi

faites bracelets à la maison – made bracelets at home – gemacht Armbänder zu Hause

 

Evde Eski Çorapla Vazo Süsleme - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çorap ile vazo süsleme, çorapla vazo süsleme ve çoraptan vazo yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir