Evde İpek Kurdele ile Boncuk İşleme Sanatı – Bilezik Yapımı

Evde İpek Kurdele ile Boncuk İşleme Sanatı – Bilezik Yapımı

Paylaşacağım bu çalışmayı nette gezinirken gördüm. Oldukça güzel ve başarılı olan bu çalışmayı dilerseniz sizde evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Evde ipek kurdele ile boncuk işleme sanatı kullanılmış. Ortaya harika bir bilezik çalışması çıkmış. Denizin gizli hazineleri adı verilen bu güzel çalışmayı sizde evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan çalışmanın sizlere bu yazımda anlatımlı resimlerini paylaşacağım.

 
 

Resimli anlatımdaki adımları takip ederek sizde bu güzel çalışmayı kolaylıkla yapabilirsiniz. Evde kurdele ipekten boncuklu bileklik yapımı ile ilgileniyorsanız, bu yazımda paylaşacağım çalışma tam size göre… yapımının kolay olduğunu sanıyorum. Beğenenler yapabilirler. Aynısını yapamasınız bile benzerini yapabilirsiniz. Farklı bir çalışma olduğu için paylaşmak istedim. Dileyenler asıl kaynağına yazımın sonunda paylaşacağım linkten ulaşabilirler.

source : http://biserok.org/braslet-sokrovishha-morskih-glubin/

Perlenarmband – bead bracelet – bracelet perle

 

Evde Kolay Tel İle Wrap Küpe Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. boucles d'oreilles wrap, evde wrap küpe nasıl yapılır ve evde wrap küpe yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir