Evde Kağıt Bardaktan Kardan Adam Yapımı – Anlatımlı

Evde Kağıt Bardaktan Kardan Adam Yapımı – Anlatımlı

Evde kolay kardan adam yapımı ile ilgili birçok çalışma paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere evde kolaylıkla yapabileceğiniz güzel bir çalışmayı paylaşacağım. Evde kağıt bardak kullanarak bu güzel çalışmayı yapabilir ve çok güzel ve şirin bir kardan adama sahip olabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı çocuklarınız ile yaparsanız hem onlarla eğlenebilir ve onları da mutlu edebilirsiniz. Evde kağıt bardak yardımı ile bu çalışmayı yapabilmeniz için güzel bir örnek resim ve anlatımlı video paylaşacağım. Bu sayede sizde evinizde bu güzel çalışmayı yaparak çocuklarınızı mutlu edebileceksiniz. Evde kağıt bardaktan kardan adam yapılışı ile ilgili anlatımlı video ise şöyle ;

 
 

evde-kagit-bardaktan-kardan-adam-yapimi-evde-plastik-bardaktan-kardan-adam-yapilisi

Glasschneemann – glass snowman – bonhomme de verre

 

Evde Kağıt Tabaktan Ördek Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kağıt tabaktan ördek yapılışı, evde kağıt tabaktan ördek yapımı ve evde kolay kağıt tabak ördek yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir