Evde Kağıt Havlu Rulosundan Kalemlik Yapımı – Anlatımlı

Evde Kağıt Havlu Rulosundan Kalemlik Yapımı – Anlatımlı

Nette dolaşırken rastladığım bu güzel çalışmayı gördüğünüzde çok beğeneceksiniz. Daha önce tuvalet kağıdı rulosundan yapılan çalışmaları paylaşmıştım. Bu yazımda ise ilk kez kağıt havlu rulosundan yapılan güzel bir çalışma paylaşacağım. Bu çalışmayı sizde çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Evde kağıt havlu rulosundan kalemlik yapımı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı resimler alıntı olup, yine yazımın sonunda anlatımlı da bir video paylaşacağım.

Anlatımlı videodan takıldığınız noktaları keşif edebilir ve kalemlik çalışmasını eksiksiz yapabilirsiniz. Evde kağıt havlu rolosundan yapacağınız kalemlik çalışması ile çocuklarınızı çok mutlu edebilirsiniz. Yine bu tür çalışmaları başkalarına satmak içinde yapabilirsiniz. Bu tür çalışmalar yapıyorsanız bize gönder yayınlayalım kısmından iletebilirsiniz.

 
 

 

source : http://orneksitesi.com/dekorasyon/kagit-havlu-kartonundan-kalem-kutusu-yapimi.html

Karton Bleistift – crayon de carton – cardboard pencil

 

Yeni Okul Öncesi Çizgi Tamamlama Resimleri 2016 başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çizgi tamamlama çalışmaları, çizgi tamamlama resimleri ve complete line hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir