Evde Kağıt Tabaktan Ördek Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kağıt Tabaktan Ördek Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kağıt tabak kullanarak bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Yaptığınız ördek çalışmasını duvara süs olarak asabilir veya süs olarak başka yerlerde de kullanabilirsiniz. Resimli örnek çalışmada yapılışı anlatılmıyor, ancak yapımı oldukça kolay. Örnek resme bakarak aynısını kolaylıkla yapabilirsiniz. Plastik tabaktan ördek oyuncak yapılışı ile ilgili paylaşacağım çalışmayı inceleyerek, aynı çalışmayı kolaylıkla sizde yapabilirsiniz. Kağıt pasta tabaklarından bu çalışmayı yapmak çok kolay olacaktır. Sizde evinizde bu tür plastik tabaklardan varsa kolaylıkla bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Evde kağıt tabaktan ördek yapımı ile ilgili resimli örnek ise şöyle ;

 
 

evde-kagit-tabaktan-ordek-oyuncak-yapimi

assiettes en papier canard – paper plates duck – Pappteller Ente

 

Evde Kumaşla Saksı Süsleme - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde atık kumaştan saksı süsleme, evde kumaşla çiçeklik süsleme ve evde kumaşla saksı süsleme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir