EVDE KAĞITTAN ESKİTİLMİŞ KASE YAPMAK

Evde kağıttan eskitilmiş kase yapmak için paylaştığım bu güzel ve sevimli çalışmayı sizde seveceksiniz. Evde kolay kendin yap çalışmaları yapabileceğiniz güzel projeleri sitemizde bolca bulabilirsiniz. Bu güzel paylaşımda bunlardan birisidir. Eski gazeteden kase yapmak için daha önce de benzer bir proje paylaştığımı hatırlıyorum.

Bu güzel çalışma ile fazlalık kağıtları değerlendirebilir ve çok şık kaseler yapabilirsiniz. Gazete kağıtlarını kıvrım yapıp çubuk haline getirdikten sonra örgü sepet yani kase çalışmasını başlatabilirsiniz.

 
 

Güçlü bir yapıştırıcı ile birbirine yapıştırdığınız kağıt çubukları donduktan sonra sprey boya veya ahşap vernik türü bir malzeme ile eskitilmiş kase görünümü kazandırabilirsiniz. Bu tür çalışmaları yapıp satabilir ve mükemmel paralar kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

evde-kagittan-eskitilmis-kase-yapmak

 

KARTONDAN KOLAY ORGANİZATÖR YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı karton organizatör, evde kartondan organizatör yapın ve karton organizatör yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir