Evde Kağıttan Kalp Nasıl Yapılır? Kolay Kalp Nasıl Yapılıyor?

Evde Kağıttan Kalp Nasıl Yapılır? Kolay Kalp Nasıl Yapılıyor?

Çoğu insan kağıttan kalp yapamaz… çünkü bilmez yapmasını… bu yazımda onlara yardımcı olacak harika bir paylaşımda bulunacağım. Paylaşacağım resimli anlatımdaki adımları takip ederek sizde bilmiyorsanız kolaylıkla kağıttan kalp figürü yapabilirsiniz. Yaptığınız kalp şeklinde kağıttan süsü ister sevdiğiniz birisine not olarak gönderebilirsiniz. Dilerseniz yaptığınız kağıttan kalbi kitap ayracı olarak da kullanabilirsiniz. Evde kağıttan kalp yapılışı ile ilgili daha öncede eva kağıdından kalp yapımı ile ilgili paylaşımda bulunmuştum. Bu yazımda da yine renkli fon kağıttan kalp yapılışı ile ilgili anlatımlı bir resim paylaşacağım. Evde kağıttan kolay kalp yapımını anlatan resimli anlatımdaki adımları uygulayarak, sizde evinizde renkli fon kağıdından küçük kalpler yapabilirsiniz. Evde kağıttan kalp yapımı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

evde-kagittan-kolay-kalp-yapimi-evde-kolay-kalp-yapimi-kagittan-kalp-yapilisi

coeur à partir de papier – heart from paper – Herz aus Papier

 

Evde Keçeden Portakal Bardak Altlığı Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde keçeden bardak altlığı portakal, evde keçeden portakal bardak altlık yapımı ve keçeden bardak altlığı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir