Evde Kağıttan Kolay Sarkaç Bulut Süsü Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kağıttan Kolay Sarkaç Bulut Süsü Yapımı – Resimli Anlatım

Çocuklarınızın odasında yataklarının baş ucunu süslemek için kullanacağınız çok güzel bir sarkaç bulut süsü çalışmasını paylaşacağım. Bu yazımda paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinizde kolayca bu pratik çalışmayı yapabilirsiniz. Evde kağıttan kolay sarkaç bulut yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli örnekteki gibi sizde kağıt ve makas ile işe koyulabilirsiniz. Hemen bulut figürleri kesebilir ve bunu bir ip vasıtası ile sarkaç süs haline getirebilirsiniz. Resimli anlatımda gösterildiği gibi adımları takip ederseniz, sizde evinizde kapı eşiklerine sarkaç süs, yatakların baş ucuna sarkaç süsler yapabilirsiniz. Çocuğunuz küçükse ve bebek yatağında yatıyorsa, onlara da harika bir süsleme sarkaç olacaktır. Evde kağıttan sarkaç bulut süs yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

evde-kagittan-sarkac-bulut-sus-yapimi-kolay-bulut-sarkac-sus-yapilisi

pendule – pendulum – Pendel

 

Evde Örgü Baykuş Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay örgü baykuş yapılışı, evde örgü baykuş yapımı ve örgü baykuş modeli hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir