Evde Kartondan Araba Yapımı – Şablonlu Örnek

Evde Kartondan Araba Yapımı – Şablonlu Örnek

Şablonunu paylaşacağım arabanın resmini flash diske kayıt edip, A3 veya daha yüksek boyuttaki bir kağıda çıktısını kırtasiyelerden alabilirsiniz. Daha sonra bunu kalın bir kartonun üzerine yapıştırdıktan sonra makas ile dikkatlice belirtilen izlerden kesebilir ve çocuğunuza kartondan çok güzel oyuncak yapmasını öğretebilirsiniz.

Bunun birkaç farklı örneğini hazırlayıp, çocuklarınızın hayal gücünü, iş teknik bilgilerini yükseltmek için de kullanabilirsiniz. Eskiden gazetelerin eklerinde ücretsiz verilirdi bu şablonlar… Fakat günümüzde artık bu tür çalışmalar verilmiyor. Paylaşacağım resim temsilidir. Asıl çalışma PDF formatındadır. PDF formatındaki dosyayı BURAYA tıklayarak indirebilir ve daha sonra yukarıda bahsettiğim şekilde çıktısını alabilirsiniz.

 
 

evde-kartondan-keserek-araba-yapimi-sablonlu

Dilerseniz bu resmi de çıktısını alıp kullanabilirsiniz. Ama daha detaylı ve yüksek boyutlusunu PDF dosyasına tıklayarak indirdikten sonra sahip olabilirsiniz.

 

Evde Kum Boncuktan Yapılan Çiçek Modelleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kum boncuktan çiçek yapımı, evde kum boncuktan gül yapımı ve evde kum boncuktan yapılan çiçek modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir