Evde Kartondan Dantelli Sandık Yapmak

Evde kartondan yapılan çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere evde kartondan dantelli sandık yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Sizde evde pratik bir şekilde bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Resimli anlatımda kartondan sandık yapmak için tüm detaylar verilmiş. Yapmanız gereken aşamaları takip edip, kartonu istenilene göre kesmek ve yapıştırmak.

Sandık şeklinde çocuklarınız için kumbara da yapabilirsiniz. Kartondan yapılan işleri sitemizde yer alan kağıt karton kategorisinde benzerlerine rastlayabilirsiniz.

Hatta bu yazımın altında kartondan yapılan projelere örnek birçok çalışma da karşınıza çıkacak. Onlara da göz atabilirsiniz. Şimdi sizleri evde kartondan süslü sandık yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

kartondan-dantelli-sandik-yapmak

source : http://stylowi.pl/13193750

 

Evde Siyah Boncuklu Kolye Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. boncuk kolye yapmak, boncuktan basit kolye yapmak ve evde basit boncuklu kolye yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir