Evde Kartondan Duvara Harf Süs Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kartondan Duvara Harf Süs Yapımı – Resimli Anlatım

Bu tür çalışmaları yaparak çocuklarınızın odasını çocuklarınızın en sevdiği odası haline getirebilirsiniz. Malzemeler oldukça basit ve yapımı da oldukça eğlenceli olan bu çalışmayı mutlaka sizde çocuklarınıza yapmalısınız. Evde canınız sıkıldığında bu tür çalışmalar yaparak, hem çocuklarınızla eğlenin. Hem de onların odalarına bu tür süs çalışmaları yaparak onları mutlu edin. Evde kartondan duvara harf süs yapımına benzer başka bir çalışmayı yine sitemizde paylaşmıştım.

 
 

Fakat bu çalışma daha özenli ve daha güzel gibi geldi bana… sizlerde çok kolay bir şekilde ahşap bir tahta veya sunta yada karton kullanarak çocuğunuzun baş harfini ortaya çıkarabilir ve boyayabilirsiniz. Daha sonra üzerine resimli anlatımda gösterildiği gibi süslemeler yapabilir ve mükemmelleştirebilirsiniz. Yapımı oldukça eğlenceli olan bu çalışmayı mutlaka yapmanızı öneririm.

source : http://www.craftcuts.com/community/for-kids/how-to-make-a-kids-room-monogram/

Karton Brief Ornament – lettres carton ornement – cardboard letters ornament

 

Eva Kağıdından Kalp Süs Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. EVA coeur de papier, eva kağıdından kalp yapımı ve eva kağıdından kalpli süs hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir