Evde Kartondan Kolay Çanta Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kartondan Kolay Çanta Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kartondan yapılan çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere kartondan yapılan çalışma olarak güzel bir çanta yapımı ile ilgili resimli anlatım paylaşacağım. Resimli anlatımdan yararlanarak kolay bir şekilde sizde kartondan kolay çanta yapabilirsiniz. Kolay çanta yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde kolay bir şekilde kartondan çanta yapabilirsiniz. Kartondan yapılan diğer güzel çalışmaları sitemizden kolaylıkla bulabilirsiniz. Kartondan yapılan çalışmaları her gün paylaşmaya devam ediyorum. Evde kartondan kolay çanta yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdaki gibi sizde kartondan evde çanta yapabilirsiniz. Evde kolay kartondan çanta yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

evde-kartondan-kolay-canta-yapimi

Beutel Karton – bag cardboard – sac en carton

 

Evde Kağıt Bardaktan Yapay Çiçek Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kağıt bardaktan çiçek yapımı, evde kağıt bardaktan yapay çiçek yapımı ve evde plastik bardaktan çiçek yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir