Evde Kartondan Kolay Hediye Paketi Hazırlamak

Evde kartondan yapılan çalışmaları sürekli olarak karşınıza getirmeye çalışıyorum. Bu yazımda da sizlere çok güzel bir kartondan yapılanlar olarak proje paylaştım. Evde kartondan kolay hediye paketi hazırlamak isteyenler için paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde özel günler için paketler hazırlayabileceksiniz. Genelde bir hediye aldığımızda onu bir poşet ile veririz. Ancak bu çalışmadan sonra sizde kartondan sürpriz paketleri hazırlayabilir ve sevdiklerinize o şekilde hediyelerinizi sunabilirsiniz. Bu tür eğlenceli çalışmalar yaparak satış yaptığınız ürünler içinde bu hediye paketini kullanabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı basit malzemeler kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Kartondan kolay hediye paketi yapmak için malzemeler ise şöyle ;

  • karton veya mukavva.
  • boş CD.
  • makas.
  • kalem.
  • cetvel.
  • kurdele.
 
 

Malzemeleri bir araya getirdikten sonra ilk yapmanız gereken karton üzerinde CD ile daireler çizmek. Ardından kalem ile çizdiğiniz yuvarlakları belirlenen yerlerinden keserek, hediye paketini oluşturabilirsiniz. Evde kolay hediye paketi yapmak için daha önce de çeşitli çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere benzer güzel bir çalışma paylaştım. Şimdi sizleri kartondan hediye paketi yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

evde-kartondan-kolay-hediye-paketi-hazirlama

Mukavvadan sürpriz paket yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel resimli anlatımdan yararlanarak sizde sevdiklerinize hediyelerinizi bu güzel pakette verebilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı sizde değişik desenli kartonlardan yapabilirsiniz. Desenli kartondan hediye paketi yapmak için de daha önce güzel bir çalışma paylaşmıştım. Diğer çalışmaları kendin yap bölümünde bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : https://tr.pinterest.com/pin/475059460666587609/

 

Pringles Kutusundan Mumluk Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bougeoir épaisse, dicken Kerzenhalter ve evde kalın mumluk yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir