Evde Kartondan Kolay Nevale Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kartondan Kolay Nevale Yapımı – Resimli Anlatım

Nevale yapımı ile ilgili farklı çalışmaları yine sitemizde bulabilirsiniz. Bu yazımda da yine evde kolay ve pratik bir şekilde yapabileceğiniz bir çalışma paylaşacağım.

 
 

Bu sayede sizde evde kolay malzemeler ile kendinize kullanışlı nevaleler yapabilir veya farklı alanlarda da kullanabilirsiniz. Evde kartondan kolay nevale yapılışı ile ilgili resimli anlatımlar ise şöyle ;

 

Evde Kolay Ahşap Boyama Nasıl Yapılır? - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşap boyama nasıl uygulanır, ahşap boyama öğrenin ve ahşap boyama öğrenme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. NERİMAN KÖKSAL diyor ki:

    nevale yapımı da varmış. bunu öğrendiğim iyi oldu. bizim köyde küçük bir evimiz var orada çay yaptığımızda demliklerin altı pisleniyordu. dışarıda bu icadı yaparak o pislikten kurtulabiliriz. çok teşekkürler pratik tarifleriniz için. sitenizi hayretle takip ediyorum. kolay gelsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir