Evde Kartondan Kolay Resim Çerçevesi Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kartondan Kolay Resim Çerçevesi Yapımı – Resimli Anlatım

Evde karton mukavvadan çok güzel resim çerçeveleri yapabilirsiniz. Hem kartonu şekilli kesebilir ve ortaya harika resim çerçeveleri çıkarabilirsiniz. Evde kartondan resim çerçevesi yapımı için paylaşacağım örnek resimlere bakarak, bu güzel çalışmayı evinizde sizde kolayca yapabilirsiniz. Evde kartondan resim çerçevesi yapılışı ile ilgili resimli anlatımlardan yararlanarak, evinizin duvarlarına çok güzel dekoratif resim çerçeveleri hazırlayabilirsiniz. Evde kartondan kolay resim çerçevesi yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımlar ise şöyle ;

 
 

Karton Bilderrahmen – cardboard picture frame – carton cadre photo

 

Evde Kartondan Kapı Süsü Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. cardboard door trim, evde kartondan kapıya süs yapımı ve garniture de porte en carton hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Çetin ILGIZ diyor ki:

    bu harika ama ya ben evde daha önceden karton koliden yapmıştım. bu çalışmayı ilk kez görüyorum. kartondan resim çerçevesi yapmak çok eğlenceli herkese tavsiye ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir