Evde Kartondan Resim Çerçevesi Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kartondan Resim Çerçevesi Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kartondan resim çerçevesi yapılışı ile ilgili daha önce de güzel paylaşımlarım olmuştu. Bu yazımda da yine sizlere çok güzel bir karton çalışması paylaşacağım. Evde karton kolileri kullanarak bu güzel çalışmayı kolaylıkla sizde evinizde yapabilirsiniz. Evde kartondan resim çerçevesi yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımlardan yola çıkarak sizde sevdiğiniz için çok güzel resimlik yapabilirsiniz. En özel anların olduğu güzel resimleri yaptığınız özel resim çerçevesine koyarak, evinizin en güzel yerinde dekoratif amaçlı kullanabilirsiniz. Aslında bu çalışmayı yapıp, sevdiğiniz kişilere de hediye edebilirsiniz. Kolay bir çalışma olup, resimli anlatımı takip ederek evde eğlenerek bu güzel çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Evde kartondan resim çerçevesi yapımı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

carton cadre photo – cardboard picture frame – Karton Bilderrahmen

 

Evde Dondurma Çubuğundan Bileklik Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşaptan bileklik, dondurma çubuğundan bileklik ve dondurma çubuklarından bileklik hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir