Evde Kartondan Terlik Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kartondan Terlik Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kartondan yapılan çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Kartonla birçok çalışmayı pratik bir şekilde yapabiliyorsunuz. Kartondan oyuncak yapımı, kartondan eşya yapımı, kartondan dolap yapımı gibi birçok çalışmayı önceki günlerde sizlere anlatımlı olarak paylaşmıştım. Bu yazımda ise sizlere evde kartondan terlik yapımı ile ilgili güzel resimli anlatımlar paylaşacağım.

 
 

Eğer kartondan yapılan çalışmaları seviyorsanız? bu yazımda paylaşacağım karton terlik çalışmasını çok seveceksiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı evinizdeki herhangi bir karton koliden yapabilirsiniz. Anlatımlı resimlerdeki adımları takip ederek sizde evinizde pratik karton terlikler yapabilirsiniz. Fakat unutmayın, yaptığınız terlikler ıslandığında özelliklerini yitirecektir. Bu yüzden karton terlikleri kuru zeminlerde kullanmanızı öneririm.

source : http://www.instructables.com/id/A-Pair-of-Sandals-From-A-Cardboard-Box/?ALLSTEPS

Karton Pantoffeln – cardboard slippers – pantoufles en carton

 

Evde Kolay Günlük Yeni Saç Modeli Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. günlük saç modeli, neue Frisur ve new hairstyle hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. halide diyor ki:

    fikir gayet iyiymiş. bende yaptım çok iyi oldu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir