Evde Kartondan Yapılmış Eşyalar

Evde Kartondan Yapılmış Eşyalar

Ev taşıma esnasında hani büyük karton koliler arar buluruz. Onlarla evimizi taşırken eşyalarımızı içine kırılmasın diye koyarız. Bir yerden bir yere taşınma işleminiz bittiyse, o karton kolileri atmayın, hatta istif halinde bir yerlerde saklayın. Şimdi onları sakladığınız yerden çıkarma zamanı geldi. Çünkü onlardan çok güzel ev eşyaları yapabilirsiniz. Sizlere bu başlıkta evde kartondan yapılmış dolap ve sepet resimleri paylaşacağım. Sizde bu resimlerden fikir edinebilir ve evinizde böyle bir çalışma yapabilirsiniz. Kartondan dolap yapabilirsiniz. Yine kartondan sepet yapabilirsiniz. Örnek resimlerde yapılışları pek anlatılmasa da, siz kartondan çalışmalar yapmayı seviyorsanız, bu paylaşacağım örnek resimler sizlere bir nebze de olsa fikir verecektir. Evde kartondan yapılmış eşyalar ise şöyle ;

 
 

Pappe Kleiderschrank – cardboard wardrobe – penderie carton

 

Evde Eski Kottan Sepet Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski kot pantolondan kutu yapılışı, eski kot pantolondan sepet yapılışı ve eski kot pantolondan torba yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir