EVDE KAZAK SÜSLEME

Evde kazak süsleme çalışması arayanlar olabilir diye onlara bu güzel kendin yap çalışmasını paylaşmak istedim. Kolay yapılan penye süsleme, kazak süsleme ve tişört süsü yapma gibi birçok fikri daha önce de paylaşmıştık. Bu güzel çalışmada da yine kolay malzemelerle kazak süsleme işlemi yapılmış.

Sizde evde boş durmaktan sıkıldıysanız ve kazaklarınızı süslemenin iyi bir fikir olacağını düşünüyorsanız, neden bu güzel çalışmayı yapmıyorsunuz? bence hemen yapmaya başlayın. Benzer çalışmaları sitemizde bulabilir ve onlardan da esinlenebilirsiniz.

 
 

Evde nasıl kazak süslenir diyorsanız bu güzel çalışma işte bu sorunuza cevap veriyor. Elinizdeki malzemelere göre de kendi kendinize süsleme işlemleri yapabilirsiniz. Evde kolay kazak süsleme çalışmasının anlatımı ise şöyle ;

evde-kazak-susleme

 

DEĞİŞİK HAVLU KENARI ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı havlu kenarı yapmak, değişik havlu kenarı modelleri ve havlu kenarı motifleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir