EVDE KEÇEDEN OYUNCAK ROBOT YAPMAK

Evde keçeden oyuncak robot yapmak için paylaştığım bu güzel ve anlatımlı çalışmayı çocuklarınız çok sevecek. Kendin yap çalışmaları arasında keçe ile yapılan birçok güzel projeyi sitemizde bolca bulabilirsiniz. Keçeden yapılan oyuncak çalışmalarını hep sevmişimdir.

Hem yaparken keyif alıyorsunuz. Hem de boş vakitlerinizi keçeyle ortaya bir şeyler çıkartmak için değerlendirirken eğleniyorsunuz. Evde keçeden oyuncak yapmak için sitemizdeki diğer çalışmalar gibi bu güzel çalışma da detaylıca anlatılmış.

Keyifle yararlanabilir ve sizde çok güzel süs oyuncak robotlar yapabilirsiniz. Çocuk odasına sarkaç süs olarak da yapmayı düşünebilirsiniz. Yada TV ünitesi önüne süs amaçlı da yapıp kullanabilirsiniz. Evde kolay keçe robot oyuncak yapmak için anlatım oldukça başarılıdır. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

evde-keceden-oyuncak-robot-yapmak

 

ESKİ ÇORAPLA OYUNCAK KEDİ YAPIMI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çorapla oyuncak yapımı, çoraptan kedi nasıl yapılır ve çoraptan kedi oyuncak yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir