Evde Keçeden Saç Bandı Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Keçeden Saç Bandı Yapımı – Resimli Anlatım

Evde keçeden yapılan kolay çalışmaları önünüze getirmeye devam ediyorum. Bu yazımda yine sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışma paylaşacağım. Evde keçeden saç bandı yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Evden para kazanmak isteyen bayanlara da önerim bu güzel çalışmayı öğrenmeleri yönünde… bu sayede satacakları farklı bir ürünleri olmuş olur.

 
 

Yapımı gayet kolay olan bu çalışmayı çocuklarınız içinde yapabilirsiniz. Aynı çalışmayı veya benzerini de yapabilirsiniz. Bu yazımın sonunda benzer çalışmaların linkleri belirecek. Dilerseniz diğer çalışmalara da göz atabilirsiniz. Keçeden yapılan birçok çalışmayı sitemizdeki keçe kategorisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. Keçeden saç bandı yapılışını öğrenin ve sizde çocuklarınıza veya yeğenlerinize hediye edin.

source : http://www.boho-weddings.com/2013/09/16/diy-tutorial-vintage-inspired-floral-headband/

polaire bandeau – fleece headband – Fleece-Stirnband

 

Evde Kolay Ayakkabı Yenileme - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. Chaussures rénovation, eski ayakkabıyı yenileme ve eskileri değerlendirme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir