Evde Kibrit Çöpünden Minyatür El Arabası Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kibrit Çöpünden Minyatür El Arabası Yapımı – Resimli Anlatım

Kibrit çöpünden yapılan çalışmalara bayılıyorum. Nette dolaşırken rastladığım bu güzel çalışmayı sizlerle de paylaşmak istiyorum. Yapımı oldukça kolay ve eğlenceli olan bu çalışmayı sizlerde evinizde yapabilirsiniz. Evde kibrit çöpünden minyatür el arabası yapılışı ile ilgili belki başka çalışmalar gördünüz. Hatta sitemizde de kibrit çöpünden yapılan çalışmalar adı altında bu çalışmanın tamamlanmış halini paylaşmış olabilirim. Fakat bu yazımda sizlere kibrit çöpünden el arabası yapılışı ile ilgili anlatımlı resimlerini paylaşacağım. Bu tür çalışmaları seviyorsanız ve yaparken eğleniyorsanız, bu yazımda paylaşacağım resimli anlatımda ki adımları takip ederek, sizde evinizde bu sevimli çalışmayı yapabilirsiniz. Evde kibrit çöpünden minyatür el arabası yapılışı ile ilgili resimli anlatımlar ise şöyle ;

 
 

Modellautos – miniature car – voiture miniature

 

Yeni Evde Kolay Ali Nazik Tarifi - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde ali nazik yemeği yapımı, evde kolay ali nazik tarifi ve kolay ali nazik tarifi hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir