Evde Kolay Ahşap Sandalye Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kolay Ahşap Sandalye Yapımı – Resimli Anlatım

Ahşaptan çok güzel bir sandalye yapımını paylaşacağım. Resimli anlatımlara bakarak sizde evinizde bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan tahtaları marangozlar da yaptırabilir veya satın alabilirsiniz. Yapımını resimli anlatımlardaki adımları takip ederek kendiniz evinizde eğlenerek yapabilirsiniz. Sonuç ise ortaya harika bir ahşap sandalye çıkmaktadır.

 
 

Dekoratif olarak evinize, balkonunuza veya bahçenize harika bir görüntü sağlayacak olan bu çalışmaya mutlaka göz atmalısınız. Evde kolay ahşap sandalye yapımı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı resimler son derece anlaşılır ve adımları takip etmeniz durumunda yapamama gibi bir şansınız yok. Bu tip çalışmaları olabildiğince paylaşmaya çalışıyorum. Sitemizde yer alan dekorasyon kategorisine girerek değişik çalışmalara da göz atmanızı öneririm.

source : http://www.thissortaoldlife.com/2012/07/07/diy-adirondack-chairs/

Holzstühle – wooden chairs – chaises en bois

 

Evde Yumurta Kolisinden Dekoratif Çiçek Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. cardboard ornaments, Karton Ornamente ve ornements en carton hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir