Evde Kolay Arkadaşlık Bilekliği Yapımı – Friendship

Evde Kolay Arkadaşlık Bilekliği Yapımı – Friendship

Evde takı yapımı ile ilgili paylaşımlarıma kaldığım yerden devam ediyorum. Bu yazımda sizlere evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz arkadaşlık bilekliği yapılışı ile ilgili resimli anlatım paylaşacağım. Benzer çalışmaları sitemde kolayca görebilirsiniz. Takı tasarım kategorisinde birçok bileklik yapılışı ile ilgili yazılara ulaşabilirsiniz.

 
 

Evde kolay arkadaşlık bilekliği yapılışı ile ilgili resimli anlatımı takip ederek, evde kolaylıkla el yapımı bileklik yapabilirsiniz. Yaptığınız bilekliği arkadaşınıza hediye edebilir ve friendship arkadaşlık bileklikler yaparak tüm arkadaşlarınızı sevindirebilirsiniz. Evde kolay arkadaş bilekliği yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 

Evde Kolay Boncuklu Bileklik Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. boncuklu bileklik nasıl yapılır, boncuklu bileklik yapılışı ve evde boncuklu bileklik yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir