EVDE KOLAY AYAKKABI SÜSLEME

Evde kolay ayakkabı süsleme çalışmalarını daha önce de paylaşmıştık. Bu güzel çalışma da birkaç adımda ayakkabınızı süsleyebilecek bilgiler yer alıyor. Pratik çalışmalar sayesinde sizde ayakkabı süsleme sanatını öğrenebilir ve evinizde klasik görünümlü ayakkabılarınızı daha güzel hale getirebilirsiniz.

Yapmanız gereken altta yer alan çalışma gibi adımları uygulamak ve çalışmayı tamamlamak. Evde kolayca ayakkabı nasıl süslenir diyorsanız birçok güzel çalışmayı sitemizde fazlasıyla bulabilirsiniz. Anlatımlı ayakkabı süsleme çalışmaları sayesinde sizde değişik güzel süsleme çalışmalarıyla kendinizi geliştirebilirsiniz.

Kolay ayakkabı süsü yapmak veya ayakkabı ucu süslemeyle ilgili diğer çalışmalara sitemizden ulaşabilirsiniz. Kolay yapılan ayakkabı süslemeleri sayesinde sizde boş zamanlarınızı bu tür çalışmalarla değerlendirebilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

evde-kolay-ayakkabi-susleme

 

2016 EN ŞIK LİF MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2016 lif modelleri, 2017 lif modelleri ve en şık lif modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir