EVDE KOLAY AYAKKABI SÜSLEME

Evde kolay ayakkabı süsleme çalışmalarını paylaşmaya devam ediyoruz. Bu güzel çalışmada da yine ayakkabı nasıl süslenir basitçe gösterilmiş. Sizde evinizde standart görünüme sahip ayakkabılarınızı güzelleştirebilirsiniz. Evde kolay süsleme tekniklerini öğrenerek sizde çok güzel çalışmaları ortaya çıkarabilirsiniz.

Evde giymediğiniz ve beğenmediğiniz ayakkabılara yeni hayatlar kazandırabilir ve onları keyifle tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz. Eski ayakkabı yenileme çalışmalarını fazla fazla sitemizde paylaştığımızı hatırlıyorum. Hatta hemen bu yazımın altından karşınıza çıkacak. Mutlaka inceleyin.

 
 

Değişik ve güzel ayakkabı süsü yapımıyla alakalı çalışmaları öğrenerek sizde alttaki gibi standart görünüme sahip ayakkabılarınızı daha da güzle hale sokabilirsiniz. Hatta bu tür çalışmalar yapıp satarak para da kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

evde-kolay-ayakkabi-susleme

 

19 TANE DERYA BAYKAL ÖRGÜ MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. derya baykal anlatımlı örgüler, derya baykal örgü örnekleri ve derya baykal örgüleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir