Evde Kolay Ayakkabı Süslemek

Evde Kolay Ayakkabı Süslemek

Evde ayakkabılarınızı kendiniz de süsleyebilirsiniz. Süsleme çalışmasını yapabilmeniz için bu yazımda sizlere örnek bir çalışma paylaştım. Anlatımlı resimde ki adımları uygulayarak sizde evinizde eskiyen veya süslemeyi düşündüğünüz ayakkabıları kolay bir şekilde süsleyebilirsiniz. Evde kolay ayakkabı süslemek için örnek çalışmadan faydalanmayı unutmayın.

Bu sayede eski ayakkabılarınızı süsleyerek yeni bir hale getirebilirsiniz. Böylece hem masraflarınızı kısmış olursunuz. Hem de eski ayakkabılarınızı yenileyerek sürekli yeni eşyalara sahip olma duygusunu yaşayabilirsiniz. Evde kolay ayakkabı süsleme çalışmaları ile ilgili farklı anlatımlı çalışmaları giyim ve kendin yap bölümünde sürekli paylaştım. Bu bölümlere girerek değişik ayakkabı süsleme çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Ayakkabı süsleme örnek çalışması da şöyle ;

 
 

evde-kolay-ayakkabi-suslemek

Gördüğünüz gibi ayakkabının ucuna bant çekilmiş ve arta kalan kısım boyanarak harika bir değişik ayakkabıya dönüştürülmüş. Bu tür çalışmaları sizde evinizdeki ayakkabılarınıza uygulayabilirsiniz. Resimli örnekte tek tip ayakkabı kullanılmış ve süsleme çalışmaları yapılmış. Fakat benim önerim sizlere resimli anlatımdaki mantığı farklı ayakkabılarınız içinde kullanmanız yönünde… böylece eskiyen ayakkabılarınızı hem yenilemiş olursunuz.

Hem de kıyafet kombini yapacağınız da ayakkabı seçimine uygun tasarımlar yapabilirsiniz. Farklı çalışmaları ilerleyen günlerde sizlere bu başlık altından paylaşmaya çalışacağım. Değişik kıyafet kombin veya ayakkabı tasarımları için giyim kategorisine mutlaka uğramayı unutmayın. Kolay gelsin.

source : http://www.pinterest.com/

 

Renkli Yün İpten Sarkaç Süs Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. balondan sarkaç süs, hasır ipten sarkaç süs ve kolay sarkaç süs yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir