Evde Kolay Boncuklu Bileklik Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kolay Boncuklu Bileklik Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kolay bileklik yapılışı ile ilgili birçok paylaşımda bulundum. Bu yazımda da yine bileklik yapımı ile ilgili resimli bir anlatım paylaşacağım. Evde boncuklu bileklik yapılışı ile ilgili paylaşacağım anlatımdan sonra sizde evde kolay bir şeklide el yapımı bileklikler yapabileceksiniz.

 
 

Evde bileklik yapılışı ile ilgili diğer çalışmaları sitemizden rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım evde kolay boncuklu bileklik yapılışı ile ilgili resimli anlatımlar ise şöyle ;

 

Evde Şeker Kağıtlarından El İşi Cüzdan Yapılışı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde şeker kağıtlarından cüzdan yapımı, evde şeker kağıtlarından el işi cüzdan yapımı ve evde şeker kağıtlarından para cüzdanı yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir