EVDE KOLAY BONCUKLU BİLEKLİK YAPMAK

Evde kolay boncuklu bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Bu güzel kendin yap çalışmasını sorunsuz yapabilir ve her türlü kıyafetlerinize uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Kolay yapılan bileklik çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede harika bileklikler yaparak ister kullanabilirsiniz.

İsterseniz de satabilir ve para kazanabilirsiniz. Evde kolay boncuklu bileklik yapmak için paylaştığım çalışmayı farklı çeşitlerde yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Anlatımlı bileklik yapımı ile ilgili birçok çalışmayı sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz.

Anlatımlı bileklik çalışmaları sayesinde kısa sürede sizde kolay bileklik yapmayı öğrenebilirsiniz. Evde el yapımı takı yapmak için paylaştığım diğer tüm çalışmaları sizde kolayca yapabilir ve sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

 
 

Kolay yapılan takı çalışmaları hemen bu yazımın altında da karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

evde-kolay-boncuklu-bileklik-yapmak

 

RENKLİ İPLERDEN ZİNCİRLİ BİLEKLİK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay bileklik yapmak, evde kolay takı yapmak ve renkli bileklik nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir