Evde Kolay Cam Kavanoz Süsleme

Evde kolay cam kavanoz süsleme çalışmalarını daha önce de paylaşmıştım. Bu yazımda da sizlere çok güzel eğlenceli bir cam kavanoz süsleme sanatı ile ilgili güzel resimli bir anlatım paylaştım. Bu güzel çalışmayı süs olarak kullanabilirsiniz. Süslediğiniz kavanozu mumluk olarak kullanabilirsiniz. Evde cam kavanozdan mumluk olarak da bu çalışmayı düşünebilirsiniz. Gerçekten yapımı eğlenceli ve kolay olan bu çalışmayı yaparak satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Malzemeler ise oldukça basit ve kolay bulunur cinsten. Bu sayede evde kolaylıkla yapacağınız cam kavanoz süsleme çalışmasının malzemeleri ise şöyle ;

  • cam kavanoz.
  • kurdele.
  • makas.
  • hasır ip.
  • yapıştırıcı.
  • oje veya benzeri boya.
  • hazır mumluk.
 
 

Malzemeleri temin ettikten sonra evde kolaylıkla bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Evde kolay mumluk yapmak isteyenler bu güzel çalışmadan yararlanarak kavanozdan mumluk yapabilirler. Daha önce dekorasyon ve kendin yap kategorilerinde evde basit mumluk yapmak için resimli anlatımlar paylaşmıştım. Bu yazımda paylaştığım cam kavanoz süsleme çalışmasının resimli anlatımı ise şöyle ;

evde-cam-kavanoz-susleme

Evde boş cam kavanozdan süsleme çalışmasına benzer diğer projeleri ise bu yazımın hemen sonunda görebileceksiniz. Karşınıza çıkan çalışmaları da incelemenizi öneriyorum. Dekorasyon bölümünde evinize bu tür küçük süs çalışmalarını sürekli olarak paylaşıyorum. Malzemeleri ise kolay bulunabilir olduğu için herkes bu güzel süs çalışmalarını yapabilir. Evden para kazanmak isteyen bayanlar da bu güzel çalışmayı yaparak evlerine ek gelir elde edebilirler.

source : http://stylowi.pl/11893162

 

Fimo Hamurundan Kedi Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. argile de fimo chat, fimo clay cat ve fimo hamurundan kedi hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir