Evde Kolay Çiçekli Broş Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kolay Çiçekli Broş Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kolay broş yapılışı ile ilgili birçok paylaşımda bulunmuştum. Bugün yine sizlere harika güzel bir çalışma paylaşacağım. Evde kolay çiçekli broş yapımı ile ilgili paylaşacağım bu çalışmanın resimli anlatımından yararlanarak sizde evinizde bu güzel çalışmayı yapabilir ve evde yaptığınız el takılarınıza bir yenisini daha ekleyebilirsiniz. Bu çalışmayı öğrenip, evden para kazanmak içinde satışa koyacağınız ürünlerin arasına katabilirsiniz.

 
 

Birçok bayan evden para kazanmak istiyor. Bu çalışmayı yaparak para kazanabilirsiniz. Evden çok kolay bir şekilde el yapımı takılar yapılabiliyor. Bununla ilgili birçok çalışmayı sitemizde yer alan takı kategorisi ile kendin yap kategorilerinde paylaştım. Yine bu yazımın sonunda benzer çalışmaların bağlantılarına da ulaşacaksınız. Bu tür çalışmaları yaparak evinize ek kazanç dahi getirebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://www.boho-weddings.com/2013/07/22/diy-tutorial-flower-hair-piece/

Blumenbrosche – Broche fleur – flower brooch

 

2016 Ahşaptan Yapılan Çalışmalar başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşap işleri, ahşaptan yapılan dekorasyon ve décoration de bois hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir