EVDE KOLAY DALGALI SAÇ NASIL YAPILIR

Evde kolay dalgalı saç nasıl yapılır diyenler için çok güzel ve kolay yapılan bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım.

Evde kolay yapabileceğiniz dalgalı saç modelini gittiğiniz düğün, dernek, eğlenceli etkinlikler veya özel davetlerde saçınıza uygulayabilirsiniz.

Evde kolay yapılan dalgalı saç modeli için paylaştığım resimli anlatım sayesinde kısa sürede aynı modeli sizde kısa sürede yapabilirsiniz.

Detaylı anlatım yer alan resimlerde aşamaları takip ederek dalgalı saç modelini kendinize veya sevdiğiniz birisine yapabilirsiniz.

Eğer aynısını yapamazsanız bile resimli anlatımı kuaföre göstererek aynısını yapmasını isteyebilirsiniz. Evde kolaylıkla yapabileceğinizi düşünüyorum. Şimdi sizleri resimli anlatımı ile birlikte dalgalı saç modeli ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

evde-kolay-dalgali-sac-nasil-yapilir

source : http://www.repiny.com/pin-6775.html

 

EVDE ANLATIMLI KOLAY ÖRGÜ PATİK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı patik nasıl yapılır, evde kolay örgü patik yapmak ve kolay örgü patik nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir