Evde Kolay Deniz Cam Bilezik Yapımı

Evde Kolay Deniz Cam Bilezik Yapımı

El yapımı takı çalışmalarını paylaşmaya kaldığım yerden devam ediyorum. Bu yazımda sizlere evde kolay yapılan bilezik çalışmasının resimli anlatımını paylaştım. Bu sayede evde kolay bulunur malzemelerden sizde kendinize el yapımı bilezik yapabilecek veya sevdiklerinize hediye edebileceksiniz. Öncelikle bu güzel çalışmanın malzemeleri şöyle ;

  • kurdele.
  • deniz camı veya benzeri.
  • çakmak.
  • makas.

Evde kolay deniz cam bilezik yapmak isteyenler için öncelikle kurdelenin ucunu makas ile biraz sivrilterek kesmek gerekiyor. Ardından deniz camı denilen malzemenin içinden geçirip, dışarıya çıkan kısmını bağlamak yeterli olmaktadır. Bu işlemi tüm deniz camı olan malzemelere uygulamanız gerekiyor. Böylece el yapımı bileziğin de görüntüsü ortaya çıkmış oluyor.

Bu güzel çalışmayı sizde evinizde yapabilir ve evden para kazanmak istiyorsanız, kolaylıkla satışa sunabilirsiniz. Etrafınızdaki insanlar mutlaka bu güzel takı modelini satın almak isteyeceklerdir. Aynı zamanda turistik şehirlerde yaşıyorsanız mutlaka turistlerin de ilgisini çekecek bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Sizi resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

evde-kolay-deniz-cam-bilezik-yapimi

Son karede gördüğünüz gibi ortaya harika bir bilezik çalışması çıkmış oluyor. Bu güzel çalışmayı çok kolay bir şekilde sizde evinizde yapabilirsiniz. Birçok bayanın evden nasıl para kazanırım dediğini duyuyorum. Alın işte size çok güzel ve basit bir çalışma… bu çalışmayı yaparak çok kolay bir şekilde satışa sunabilir ve para kazanabilirsiniz. Bu tür çalışmaları sosyal hesaplarınızda mutlaka yaymalısınız. Sizin ihtiyacınız yoksa bile belki ihtiyacı olan birileri faydalanmak isteyebilir. Kolay gelsin.

source : http://imgfave.com/view/3481065?u=234331

 

Evde Kolay Düğün Saçı Modeli Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. düğün saç modelleri, düğün saçı modeli ve nikah saç modeli hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir