Evde Kolay Dikişsiz Plaj Elbisesi Yapımı – Anlatımlı

Evde Kolay Dikişsiz Plaj Elbisesi Yapımı – Anlatımlı

Evde pratik bir şekilde dikişsiz plaj elbisesi yapmak ister misiniz? bu yazımda sizlere evde çok kısa bir sürede plajda giyebileceğiniz güzel bir elbise yapabilmenizi öğreten güzel bir çalışma paylaşacağım. Bu sayede sizde plaja gitmeden önce eğer yoksa hızlıca bir plaj elbisesi yapabilirsiniz. Evde kolay dikişsiz plaj elbisesi yapılışı ile ilgili paylaşacağım çalışmayı izledikten sonra sizde denize gittiğinizde plajda rahatça giyebileceğiniz çok güzel plaj elbiseleri yapabileceksiniz. Üstelik dikişsiz ve kısa sürede yapabileceğiniz modeller sayesinde rahatça plajda keyifli zaman geçirebileceksiniz. Evde kolay dikişsiz plaj elbisesi yapılışı ile ilgili anlatımlı çalışma ise şöyle ;

 
 

evde-kolay-dikissiz-plaj-elbisesi-yapimi

 

Evde Kolay Angry Bird Oyuncak Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. angry bird oyuncak yapılışı, evde angry bird kolay yapılışı ve evde kolay angry bird kızgın kuş yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir