EVDE KOLAY GÖMLEK SÜS İŞLEME ÖRNEĞİ

Evde kolay gömlek süs işleme örneği arayanlar olur diye bulduğum ve paylaşmak istediğim bu güzel kendin yap çalışması sizinde hoşunuza gidecek. Evde bu tür çalışmalarla gömlek süsleme işlemi yapabilir ve süslü gömlekler ile eşlerinizi mutlu edebilirsiniz.

Hatta normal gömlekleri böyle süsleyerek satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Anlatımlı gömlek süsü yapımı gibi birçok güzel çalışmaya sitemizden bolca ulaşabilirsiniz. Kolay gömlek süsü yapmak için paylaştığım örnekte ne yapılması gerektiği adım adım verilmiş.

Kısa sürede yapıp hemen kullanmaya da başlayabilirsiniz. Bu güzel süsleme fikri size daha değişik süs çalışmaları yapmak içinde aklınıza değişik fikirler getirecektir. Geliştirebilir ve sizde gömlek süs çalışması olarak daha değişik projeler ortaya çıkarabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

evde-kolay-gomlek-sus-isleme-ornegi

 

KARTONDAN SAMAN İPLE PÜSKÜL YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. hasır ipten püskül anahtarlık, hasır ipten püskül yapımı ve ipten kolay püskül yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir